O nas

Centrum Diagnozy i Terapii ENGRAM jest miejscem, w którym oferujemy szeroką pomoc diagnostyczną i terapeutyczną dzieciom i dorosłym. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Uważamy, że przyjście do specjalisty ze swoją trudnością lub problemem bliskiego człowieka nierzadko łączy się ze stresem, niepokojem.

Dlatego w naszej Poradni najważniejsze jest stworzenie przyjaznej, ciepłej atmosfery zrozumienia, w której łatwiej będzie rozmawiać i wytyczać kierunki pomocy. Szczególnie nasi mali pacjenci wymagają od nas ciepłej, kreatywnej postawy i poczucia humoru, bo nic tak jak uśmiech nie pomaga przełamywać pierwszych lodów.  Naszym priorytetem jest dbałość o jakość oferowanych usług – nowoczesne metody terapeutyczne łączymy z doświadczeniem zdobywanym przez lata pracy i kształcenia się.

W CDT Engram prowadzimy Niepubliczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną,  w której oferujemy  diagnozę i terapię zaburzeń wieku rozwojowego.  Nasi specjaliści udzielają porad i opiniują, a nasze opinie są honorowane przez szkoły i komisje egzaminacyjne. W ramach działalności Poradni realizujemy program Wczesnego Wspomagania Rozwoju, z którego BEZPŁATNIE mogą korzystać dzieci od 0 do 7 roku życia.

W naszej placówce oferujemy także pomoc  dla dorosłych, z której mogą skorzystać wszyscy borykający się z trudnościami natury psychologicznej. Organizujemy także szkolenia oraz warsztaty – w naszej ofercie mamy zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży, organizujemy również szkolenia na indywidualne zamówienie klienta.

Powrót

Centrum Diagnozy i Terapii ENGRAM w Kielcach

+48 605 385 300 al. IX Wieków Kielc 6/lok. 19, 25-516 Kielce