O nas

Centrum Diagnozy i Terapii ENGRAM to niepubliczna specjalistyczna poradnia dla dzieci, młodzieży i dorosłych o profilu psychologiczno psychiatrycznym. W naszej placówce rodzice znajdą kompleksową pomoc i wsparcie dla swojego dziecka, a dorośli uzyskają pomoc terapeutyczną. Nasi psychoterapeuci pracują głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym i systemowym. Zasadą naszej pracy jest indywidualne, a zarazem całościowe spostrzeganie problemów zgłaszających się osób.

Stworzyliśmy to miejsce z potrzeby dostarczenia wysokiej jakości usług opieki psychologicznej, terapeutycznej, diagnostycznej. Tworząc naszą poradnię zależało nam przede wszystkim na zbudowaniu zespołu specjalistów, kierujących się w pracy podobnymi wartościami, myślących podobnie, dla których człowiek i jego zdrowie psychiczne są w centrum zainteresowania. Wykształcenie i doświadczenie zdobywaliśmy przez lata w renomowanych ośrodkach, teraz dzielimy się wiedzą i umiejętnościami  z naszymi pacjentami.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zdrowia psychicznego – psychoterapeuci, psycholodzy, psychiatrzy oraz specjaliści zajmujący się diagnozą i terapią zaburzeń wieku rozwojowego – terapeuci integracji sensorycznej, fizjoterapeuci, logopedzi, terapeuta biofeedback.

W CDT Engram prowadzimy Niepubliczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną, w której specjaliści zajmują się  diagnozą i terapią zaburzeń wieku rozwojowego.  Nasze opinie są honorowane przez szkoły i komisje egzaminacyjne. W ramach działalności Poradni realizujemy program Wczesnego Wspomagania Rozwoju, z którego BEZPŁATNIE mogą korzystać dzieci od 0 do 7 roku życia.

Umów się na wizytę